Apie mus

Kas mes esame

Retorika.lt – specializuotos iškalbos dirbtuvės, kuriose dalyviai padedami aukščiausios kvalifikacijos dėstytojų įvaldo klasikinį viešojo kalbėjimo meną ir tampa įtikinamų kalbų sakymo meistrais.

Ko pasieksite su mumis

Mūsų tikslas – padėti jums išmokti raiškiai ir profesionaliai perteikti žinią savo tikslinei auditorijai, kai kalbate viešai, įgyti reikalingų bendravimo įgūdžių reikalingų iškilti ir džiaugtis sklandžios kalbos laimėjimais. Todėl tobulėdami su mumis išmoksite:
– nugalėti scenos baimę;
– valdyti savo balsą ir kūną;
– sudominti klausytojus ir išlaikyti jų dėmesį;
– parengti tikslingas, prasmingas ir efektyvias kalbas bei pristatymus;
– parengti profesionalias skaidrių prezentacijas;
– tikslingai ir teisingai naudoti skaidrių prezentacijas ir kitas priemones;
– „skaityti“ savo auditoriją ir priderinti savo žinią prie jos poreikių

Kam skirtos šios dirbtuvės?

Jei darbe nuolat tenka kalbėti viešai ir jūsų rezultatai priklauso nuo gebėjimo raiškiai ir įtikinamai reikšti mintis, tinkamai atstovauti ir pristatyti savo kompaniją, idėją ar produktą – šios dirbtuvės jums. Mūsų dalyviai ateina vedami skirtingų tikslų: vieni nori nugalėti viešojo kalbėjimo baimę, kiti – pagerinti pardavimus, treti – išmokti įtaigiai perteikti informaciją savo kolektyvui ir klientams. Į mus kreipiasi ir įmonės, siekiančios ugdyti savo darbuotojų iškalbos kompetenciją, kuri tiesiogiai susijusi su jų darbo ir įmonės veiklos rezultatais. Dirbtuvių paslaugomis naudojasi įmonių vadovai, kurie siekia ugdyti gebėjimus savo kalba paveikti ir įkvėpti kitus. Kad ir koks būtų jūsų tikslas, mes padėsime jums įvaldyti iškalbos meną ir pasiekti išsikeltų tikslų.

Kaip vyksta dirbtuvės

Mokotės iš profesionalaus dėstytojų kolektyvo

Mūsų siūlomi užsiėmimai aprėpia įvairius iškalbos aspektus – nuo viešojo kalbėjimo psichologijos iki kalbinės raiškos ir kūno kalbos valdymo. Kiekvieną temą dėsto vis kitas dėstytojas, kuris yra būtent tos srities žinovas. Tokiu būdu jūs pasisemiate žinių ne iš vieno dėstytojo, bet iš profesionalų kolektyvo. Susipažinkite su mūsų dėstytojais.

Pritaikote įgytas žinias praktikoje

Pačios dirbtuvės yra praktiškos – kiekvieno užsiėmimo metu jūs atliekate užduotis, padedančias čia pat išbandyti paskaitoje aptartas viešojo kalbėjimo strategijas. Net jei manote esąs itin drovus, draugiška ir saugi atmosfera padės jums peržengti savo baimes. Sužinokite daugiau apie mokymus.

Kuriate ne tik formą, bet ir turinį

Dirbtuvių metu išmoksite sukurti prasmingą žinią, kurią įvilksite į raiškios iškalbos rūbą. Praktinių užsiėmimų ir paskaitų metu aiškinsimės, kaip pasiekti skirtingas auditorijas, mokysimės nuo pat pirmojo sakinio sudominti klausytojus ir išlaikyti jų dėmesį, spinduliuoti kompetencija, pasitikėjimu savimi ir tapti įtikinamų kalbų meistrais. Dauguma mūsų dėstytojų yra visuomenės pripažinimą pelnę asmenys, lyderiai ir savo srities profesionalai, siekiantys bendrojo gėrio, kurie tobulumo siekia visą gyvenimą. Dėstytojai didžiadvasiškai ir nuoširdžiai dalijasi savo sukaupta patirtimi ir žiniomis su dirbtuvių dalyviais.