Pirmojo lygio iškalbos mokymai Vilniuje

Ar Jums darbe tenka kalbėti viešai ir Jūsų rezultatai priklauso nuo gebėjimo įtikinamai ir aiškiai reikšti mintis, tinkamai atstovauti ar pristatyti savo įmonę, idėją ar produktą? Gal viešojo kalbėjimo baimė trukdo pagerinti pardavimus, įtaigiai perteikti informaciją savo komandai ar klientams? O gal Jūsų laukia atsakingas pranešimas konferencijoje, mokslinio ar baigiamojo darbo gynimas, pokalbis dėl darbo, o gal svajojate tapti įkvepiančiu dėstytoju ir nesate tikras, kad tai pavyks?

Daugelis žmonių abejoja šiais savo gebėjimais, apskritai susvyruoja jų pasitikėjimas savimi. Tad jei norite jaustis tvirtai įvairiose situacijose, kur daug ką gali lemti Jūsų viešojo kalbėjimo įgūdžiai, kviečiame į Retorika.lt mokymus.

Retorika.lt viešojo kalbėjimo kursų metu ugdysime įgūdžius kaip nuo pirmojo sakinio sudominti klausytojus, išlaikyti jų dėmesį, spinduliuoti kompetencija, pasitikėjimu savimi ir tapti įtikinamų kalbų sakymo meistrais.

Mes tikime, kad viešai kalbėti išmokstama būtent kalbant viešai. Todėl šių mokymų 70 proc. sudaro praktiniai užsiėmimai.

Mokymų programą sudaro keturi moduliai: viešojo kalbėjimo psichologija (streso valdymas, patyriminis buvimas), balso valdymas, kalbos struktūra ir vaizdinių priemonių naudojimas, kūno kalba (aktorinio meistriškumo technikos ir improvizacijos). Šiuo modulius veda atskiri savo srities profesionalai:

  • aktorius, docentas Vytautas Kontrimas,
  • aktorė docentė  Adrija Čepaitė – Palšauskienė,
  • psichologė, patyriminių programų kūrėja ir vedėja Vaida Platkevičiūtė,
  • tarptautinių mokslinių konferencijų moderatorius, komunikacijos specialistas Andrius Ivanovas,
  • aktorė, dėstytoja, balso valdymo specialistė Asta Stankūnaitė.

Mokymų datos ir kaina

  2018 02 19 – 04 09 (pirmadienio ir trečiadienio vakarais) 18-20 val. Novotel viešbutyje, Gedimino pr. 16. Iš viso 15 susitikimų  – 40 ak. val.  Kaina 420 Eur.

  2018 03 06 – 04 26 (antradienio ir ketvirtadienio vakarais) 18-20 val. Novotel viešbutyje, Gedimino pr. 16. Iš viso 15 susitikimų  – 40 ak. val.  Kaina 420 Eur.

  2018 04 16 – 06 06 (pirmadienio ir trečiadienio vakarais) 18-20 val.  Novotel viešbutyje, Gedimino pr. 16.  Iš viso 15 susitikimų  – 40 ak. val.  Kaina 420 Eur.

  2018 04 12 ; 04 13 ; 04 20 (darbo dienomis) 9-17 val.  Novotel viešbutyje, Gedimino pr. 16.  Iš viso 3 susitikimai  – 24 ak. val.  Kaina 350 Eur.

registracija_viesasis_kalbejimas_button

Mokymų programa

Tema ir Mokymų lektorius 

Dalyvių atsiliepimai

Po I lygio Retorika.lt mokymų dalyvė, teisininkė Marija mums rašo:

“Kol dar nepriblėso emocijos… grįžusi po pirmojo lygio kursų baigiamosios kalbos:). Kursai ir visi dėstytojai buvo nuostabūs, bet užsiėmimai su aktoriumi Vytautu Kontrimu pranoko bet kokius lūkesčius – sudomina, įtraukia ir klausai kiekvieną žodį, stengiesi pagauti kiekvieną judesį, gestą, emociją. Susidedi į save visą tą pozityvą ir taip gera – net saldu:) Be galo greitai praėjo visas kursų laikas (15 vakarų) ir liūdna, kad kurį laiką nebebus tų turiningų vakarų. Bet kažkada būtinai sugrįšiu į antro lygio kursus  ne reklama, tiesiog noriu pasidalinti geromis emocijomis:)

  

Su mumis susisiekti galite telefonu: +370 686 55533

Mokymų kalendoriusregistracija_viesasis_kalbejimas_button