Kotryna, UAB „1ClickFactory“


Viešojo kalbėjimo mokymų ir įgūdžių lavinimo programą sėkmingai baigėme ir
norėtume Jums padėkoti už profesionalų, kokybišką, atsakingą ir nuoširdų darbą nuo pat mokymų programos derinimo pradžios iki programos užbaigimo. Džiaugiamės, kad mūsų įmonės poreikiai buvo išklausyti ir visiškai išpildyti.

Programos lektoriai Andrius Ivanovas, Vytautas Kontrimas, Gintautas Katulis ir Asta Stankūnaitė profesionaliai perteikė savo turimas žinias, pateikė aiškias ir konkrečias įžvalgas apie kiekvieno dalyvio viešąjį kalbėjimą bei pasidalino savo rekomendacijomis, idėjomis ir patarimais, kuriuos vėliau sėkmingai pritaikėme kalbėdami tarptautinių konferencijų, tokių kaip: „Directions North America“, „Directions EMEA“, „NAV TechDays“ ir kitų metu. Džiaugiamės, jog mokymų metu lektorių dėmesys buvo skiriamas kiekvienam dalyviui individualiai ir spręstos jiems būdingos bei aktualios problemos.
Likome nustebinti įmonės Retorika.lt vadovės Laimos Milašauskienės atsakingupožiūriu į klientą ir pastangomis, jog viskas įvyktų sklandžiai, laikantis bendrų susitarimų. Įmonė parodė išskirtinį dėmesį ir susirūpinimą klientu, prašydama grįžtamojo ryšio apie programą, dėstytojus ir organizacinius dalykus visų mokymų metu.
Esame patenkinti įmone Retorika.lt ir jos suteiktomis paslaugomis.Kalbėkime laisvai, įdomiai, užtikrintai!
Cart

View cart