Pirmojo lygio viešojo kalbėjimo mokymai

 

Ar Jums darbe tenka kalbėti viešai ir Jūsų rezultatai priklauso nuo gebėjimo įtikinamai ir aiškiai reikšti mintis, tinkamai atstovauti ar pristatyti savo įmonę, idėją ar produktą? Gal viešojo kalbėjimo baimė trukdo pagerinti pardavimus, įtaigiai perteikti informaciją savo komandai ar klientams? O gal Jūsų laukia atsakingas pranešimas konferencijoje, mokslinio ar baigiamojo darbo gynimas, pokalbis dėl darbo, o gal svajojate tapti įkvepiančiu dėstytoju ir nesate tikras, kad tai pavyks?

Daugelis žmonių abejoja šiais savo gebėjimais, apskritai susvyruoja jų pasitikėjimas savimi. Tad jei norite jaustis tvirtai įvairiose situacijose, kur daug ką gali lemti Jūsų viešojo kalbėjimo įgūdžiai, kviečiame į Retorika.lt mokymus.

Šie mokymai — tai puikus būdas atsikratyti įsisenėjusių auditorijos baimių ir galimybė įgyti viešojo kalbėjimo žinių ir įgūdžių.

Netikėkite, jog oratoriais gimstama, — juo gali tapti kiekvienas!

Retorika.lt mokymai ne veltui vadinami dirbtuvėmis – mes tikime, kad viešai kalbėti išmokstama būtent kalbant viešai. Todėl šių mokymų 70 proc. sudaro praktiniai užsiėmimai.

Mokymų programą sudaro keturi moduliai: viešojo kalbėjimo psichologija (streso valdymas, patyriminis buvimas), balso valdymas, kalbos struktūra ir vaizdinių priemonių naudojimas, kūno kalba (aktorinio meistriškumo technikos ir improvizacijos). Šiuo modulius veda atskiri savo srities profesionalai:

  • aktorius, docentas Vytautas Kontrimas,
  • psichologas, mokymų iš patirties programų kūrėjas ir vedėjas Gintautas Katulis,
  • tarptautinių mokslinių konferencijų moderatorius, komunikacijos specialistas Andrius Ivanovas,
  • aktorė, balso valdymo specialistė Asta Stankūnaitė.

Retorika.lt viešojo kalbėjimo kursų metu ugdysime įgūdžius kaip nuo pirmojo sakinio sudominti klausytojus, išlaikyti jų dėmesį, spinduliuoti kompetencija, pasitikėjimu savimi ir tapti įtikinamų kalbų sakymo meistrais.

Dalyvių atsiliepimai

Po I lygio Retorika.lt mokymų dalyvė, teisininkė Marija mums rašo:

„Kol dar nepriblėso emocijos… grįžusi po pirmojo lygio kursų baigiamosios kalbos:). Kursai ir visi dėstytojai buvo nuostabūs, bet užsiėmimai su aktoriumi Vytautu Kontrimu pranoko bet kokius lūkesčius – sudomina, įtraukia ir klausai kiekvieną žodį, stengiesi pagauti kiekvieną judesį, gestą, emociją. Susidedi į save visą tą pozityvą ir taip gera – net saldu:) Be galo greitai praėjo visas kursų laikas (15 vakarų) ir liūdna, kad kurį laiką nebebus tų turiningų vakarų. Bet kažkada būtinai sugrįšiu į antro lygio kursus :* ne reklama, tiesiog noriu pasidalinti geromis emocijomis:).“

 

Mokymų programa. Kaina

 

Mokymų kalendorius

Kalbėkite laisvai, įdomiai ir užtikrintai!

registracija_viesasis_kalbejimas_button