Apie lektorių

Psichologė, judesio ir darbo su kūnu terapeutė, psichologinių straipsnių autorė, užsiimanti individualia terapija bei porų konsultavimu. Savo darbe daug dėmesio skiria proto, jausmų ir kūno santykiui, juose glūdinčių galimybių atpažinimui bei naudojimui sprendžiant emocinius, santykių ar psichosomatinius sunkumus. Pastaruosius kelerius metus lektorė gilinosi į gėdos, baimės ir pykčio jausmus. Kaip jie veikia žmonių gyvenimus? Kaip asmens santykis su šiais jausmais, gebėjimas juos atpažinti ir išeikšti įtakoja savijautą, santykius, veiklą, pasiekimus, fizinę sveikatą?
Tiek terapinio, tiek edukacinio darbo patirtis lektorę įtikino, kad labiausiai save gąsdiname mes patys — mūsų baimės neleidžia pamatyti tų, kurie nori mus išgirsti. Mokymasis save palaikyti, labiau nei vertinti, padeda atrasti ne tik savo galią, ir taip sumažinti baimę, bet ir geriau pajusti auditoriją, ir savo kalba kurti gyvą santykį su ja.
Lektorė projekte Retorika.lt kviečia žmones pažinti savo viešojo kalbėjimo baimę ir išdrįsti kalbėti bijant (!) bei atrasti būdus, kaip pasakyti norimą kalbą norimu būdu.