Apie mus

KAS MES ESAME

Retorika.lt – tai specializuoti viešojo kalbėjimo mokymai. Mokymų dalyviai, padedami profesionalių lektorių (aktorių, psichologų, balso valdymo, komunikacijos specialistų) įgyja viešo kalbėjimo įgūdžių ir tampa įkvepiančiais, įtaigiais ir įdomiais pranešėjais. Mokymus vedame jau 6 metus, juos baigė daugiau nei 1200 dalyvių, kurie dabar sėkmingai taiko įgytas žinias praktikoje.

 

MISIJA – įkvėpti Jus atrasti viešojo kalbėjimo džiaugsmą. Padedame atsikratyti baimės kalbėti viešai ir įkvepiame reikšti savo mintis drąsiai, laisvai ir unikaliai, bei mėgautis kiekviena kalbėjimo minute.

 

KAM SKIRTI MOKYMAI

Mokymai skirti visiems, ypač – tiems, kam darbe tenka daug kalbėti viešai. Jei  Jūsų veiklos rezultatai priklauso nuo gebėjimo įkvėpti auditoriją, įtikinamai ir įtaigiai kalbėti, atstovauti įmonę ar organizaciją, perteikti sukauptas žinias ir patirtį, inicijuoti ir vykdyti pokyčius, efektyviai vadovauti projektams ar būti projektų komandų dalimi, o gal laukia pokalbis dėl darbo – šie mokymai Jums. Gebėjimas gerai kalbėti viešai šiais virtualiųjų technologijų laikais yra viena  svarbiausių kompetencijų, nes internetas mus įgalina savo žinia pasiekti visą pasaulį. Sužinokite daugiau apie mokymus.

Kalbėkime laisvai, įdomiai ir užtikrintai!

 

KO IŠMOKSITE SU MUMIS

efektyviai rengti tikslingas, prasmingas, žadinančias emocijas ir skatinančias veikti kalbas;

kurti įtaigų pranešimo turinį: intriguojančią pradžią, aiškų vystymą ir stiprią pabaigą;

griaunančią scenos baimės energiją paversti kuriančia;

atrasi tikras savo balso galimybes;

valdyti kūną, kalbėti laisvai ir užtikrintai;

užmegzti ryšį su auditorija ir išlaikyti dėmesį;

sudėtingus dalykus paaiškinti visiems suprantamai, įdomiai;

rengti profesionalias vaizdines priemones;

tikslingai ir teisingai naudoti vaizdines priemones;

naudoti humorą, kaip būdą kurti ryšį su auditoriją;

sudėtingus dalykus paaiškinti naudojant 3D skaidres.

 

KAIP VYKSTA MOKYMAI

Dirbate su aukštų unikalių kompetencijų lektorių komanda

Kiekvieną temą dėsto skirtingas lektorius, savo srities profesionalas. Taip gaunate žinių ir įgūdžių ne iš vieno lektoriaus, bet iš profesionalų komandos (aktorių, balso valdymo, komunikavimo specialistų, psichologo). Susipažinkite su mūsų dėstytojais.

 

Pritaikote įgytas žinias praktikoje

Mokymuose gausu praktikos – kiekvieno užsiėmimo metu laukia praktinės užduotys, sudarančios iki 70 proc. viso mokymams skirto laiko. Mokymų metu kiekvienas dalyvis filmuojamas iki 7 kartų. Tokia intensyvi, savirefleksija paremta metodika leidžia kiekvienam dalyviui įsitikinti, kad tinkamai taikomi įgūdžiai atskleidžia jo potencialą kalbėti autentiškai ir unikaliai.  Užsiėmimų metu dalyviai padeda vienas kitam augti pozityviu grįžtamuoju ryšiu, dalinasi asmeninėmis istorijomis, tad net jei manote esąs itin drovus, draugiška ir saugi atmosfera padės jums peržengti savo baimes. Juk kalbėti viešai išmokstama tik kalbant viešai.

 

Gaunate grįžtamąjį ryšį 

Mokymų metu kiekvienas lektorius suteikia dalyviui asmeninį individualų grįžtamąjį ryšį, kuris leidžia labai greitai atrasti savo stiprybes ir tobulintinas sritis. Taip pat visada gaunama filmuota medžiaga suteikia galimybes pakartotinai savirefleksijai.

Mokymai baigiasi dalyvių baigiamaisiais pristatymais, kurių metu yra filmuojama, kiekvienam teikiamas lektorių komandos individualus grįžtamasis ryšys, dalyviai kalbas vertina pildydami anketas.

Įteikiami Retorika.lt diplomai.

 

MŪSŲ MOKYMO METODAI

Video treniruotės, teorija, praktinės užduotys, jų aptarimas, lektorių komandos grįžtamasis ryšys.

Su mumis susisiekite: +370 686 55533
info@retorika.lt