Apie mus - Retorika.lt

Kas mes esame?


Retorika.lt – tai specializuoti, išskirtinai praktiniai viešojo kalbėjimo mokymai gyvai ir nuotoliniu būdu. Mokymų dalyviai padedami aukštos kompetencijos profesionalių lektorių komandos (aktorių, psichologų, balso valdymo, komunikacijos specialistų) įgyja viešojo kalbėjimo įgūdžius ir tampa įkvepiančiais, autentiškais, unikaliais ir įtaigiais pranešėjais. Viešojo kalbėjimo mokome jau 10 metus, juos baigė daugiau nei 4000 dalyvių, kurie sėkmingai taiko įgytas žinias praktikoje.


MŪSŲ MISIJA – įgalinti Jus profesionaliai kalbėti viešai patiriant viešojo kalbėjimo džiaugsmą.Dirbsite su komanda

Dirbsite su aukštų unikalių kompetencijų lektorių komanda.

Kiekvieną temą dėstys naujas lektorius, savo srities profesionalas.

Gausite žinių ir įgūdžių ne iš vieno lektoriaus, bet iš profesionalų komandos (aktorių, balso valdymo, komunikavimo specialistų, psichologo).


SusipažinkiteGrįžtamasis ryšys

Mokymų metu kiekvienas lektorius suteikia dalyviui asmeninį individualų grįžtamąjį ryšį, kuris leidžia labai greitai atrasti savo stiprybes ir tobulintinas sritis. Taip pat visada gaunama filmuota medžiaga suteikia galimybes pakartotinai savirefleksijai.

Mokymai baigiasi dalyvių baigiamaisiais pristatymais, kurių metu yra filmuojama, kiekvienam teikiamas lektorių komandos individualus grįžtamasis ryšys, dalyviai kalbas vertina pildydami anketas.

Užsiėmimų metu dalyviai padeda vienas kitam augti pozityviu grįžtamuoju ryšiu, dalinasi asmeninėmis istorijomis, tad net jei manote esąs itin drovus, draugiška ir saugi atmosfera padės jums peržengti savo baimes. Juk kalbėti viešai išmokstama tik kalbant viešai.

Sėkmingai baigusiems mokymus įteikiami diplomai.
Taikysite žinias

Mokymuose gausu praktikos – kiekvieno užsiėmimo metu laukia praktinės užduotys, sudarančios iki 70 proc. viso mokymams skirto laiko.

Mokymų metu kiekvienas dalyvis filmuojamas iki 7 kartų.

Intensyvia savirefleksija paremta metodika leidžia kiekvienam dalyviui įsitikinti, kad tinkamai taikomi įgūdžiai atskleidžia jo potencialą kalbėti autentiškai ir unikaliai.
Mokymo metodai

Teorija.

Video treniruotės.

Praktinės užduotys ir jų aptarimas.

Lektorių komandos grįžtamasis ryšys.


Kalbėkime laisvai, įdomiai, užtikrintai!
Cart

View cart