Skaidrių meistriškumo dirbtuvės


Kiek kainuoja blogai sukurta prezentacija? Prekės ženklo įvaizdį, milijoninę katastrofą, žmonių gyvybes, svarbų kontraktą… Šį sąrašą galima tęsti ir gausiai iliustruoti realiais pavyzdžiais. Skaidrės yra kasdien naudojamas įrankis dalintis informacija susitikimuose, konferencijose, darbe. Tik iš patirties galime pasakyti, kad mažai kas iš tikrųjų supranta, kaip kurti efektyvias skaidres. Šis kursas skirtas visiems, kas susiduria su skaidrių kūrimu arba naudoja skaidres savo pristatymuose. Pradėsime nuo teorinio supratimo apie dėmesio valdymą ir skaidrės funkciją kalbos metu. Tada nukeliausime iki funkcijų ir know-how, kurie padės išmokti kurti skaidres greičiau. Galiausiai žinias pritaikysime skaidrių taisymui ir kūrimui. Šalutinis šių kursų poveikis: pamatysite, kiek klaidų daroma praktiškai kiekviename pristatyme.

Detali programa

(I) Modulis. Teorija. Ne viskas yra skaidrė, kas rodoma kaip skaidrė.

Pirmas modulis yra skirtas įsigilinti į fundamentalias žinias apie vaizdines priemones. Sužinosime, koks yra esminis ryšys tarp formos ir funkcijos. Susipažinsime su informacijos suvokimo psichologija ir auditorijos dėmesio valdymo principais. Gilinsimės į tai, kokios taisyklės galioja tekstui, vaizdinei informacijai, animacijoms skaidrėse. Tips‘ai skaidrių kūrimui. Sužinosime, kaip kuriamos vaizdinės istorijos, prikaustančios auditorijos dėmesį.

 

(II) Modulis. Praktika. Įgūdžiai greitesniam skaidrių kūrimui

Mokysimės skirtingų technikų, kurios pagreitina taisyklingų skaidrių darymą. Šioje dalyje apžvelgsime bazinius veiksmus ir mažai žinomas subtilybes, kurios praverčia kuriant skaidres. Tarp jų bus darbas su vaizdais, tekstais, animacijomis, diagramomis. Kartais užtenka vienos funkcijos, kurią žinodamas sutaupai 30 min. darbo.

 

(III) Modulis. Praktika. Skaidrių kūrimas.

Trečioje mokymų dalyje žengiame į kūrimo etapą. Čia apsijungia pirmoje pakopoje gauta teorija apie efektyvių skaidrių bruožus su antros pakopos bazinių funkcijų išmanymu. Dabar tai galima panaudoti kuriant paveikias vaizdines priemones. Mokymų metu pereisime tris pakopas: skaidrių taisymą, skaidrių kūrimą pagal pateiktą vaizdinę užduotį ir galiausiai skaidrės kūrimą nuo nulio.

 

(IV) Modulis. Praktika. Infografikų kūrimas.

Ketvirta mokymų dalis skirta įvaldyti gebėjimą konvertuoti tekstinę, skaitinę informaciją į vaizdą. Gilinsimės į skirtingas infografikų rūšis. Pamatysime, kaip atsirinkti, kada kurią pasirinkti. Atrasime, kiek egzistuoja skirtingų būdų perteikti tą pačią informaciją. Mokysimės infografikų kūrimo nuoseklumo, elementų parinkimo ir vizualinių istorijų kūrimo.

2024

03 12
-
03 14
-
03 19
-
03 21

Nuo 2024 03 12 iki 03 21 antradienio vakarais

18:00 - 20:00 val.

4 susitikimai 10 akademinių val.

Ratonda Centrum Hotels, Rotundo g. 1, Vilnius


Kalbėkime laisvai, įdomiai, užtikrintai!
Cart

View cart