Mokymai įmonėms

Retorika.lt organizuoja vidinius viešojo kalbėjimo mokymus gyvai ir nuotoliniu būdu nepriklausomai nuo įmonės, įstaigos ar organizacijos dydžio ar veiklos srities.

 

Kai nuotolinis bendravimas tapo mūsų kasdienybe: pasitarimai, susitikimai, derybos, mokymai, pokalbiai dėl darbo vyksta virtualioje erdvėje, pasidarė labai svarbu nuotoliniu būdu kalbėti profesionaliai, įtikinamai, virtualios auditorijos būti išgirstais. Parengėme unikalias nuotolinių mokymų programas skirtas viešojo kalbėjimo įgūdžių lavinimui nuotoliniu būdu: Online Communication Gym.

 

Detalus programų turinys, trukmė, laikas derinami su klientu.

 

Padėkime nuotoliniu būdu augti Jūsų žmonėms ir Jūsų verslui!


MOKYMŲ PRIVALUMAI

Mokymų programos trukmė, formatas, mokymų turinys derinami atsižvelgiant į konkrečius įmonės ar organizacijos poreikius bei mokymams keliamus tikslus.

Lavinamos bendros įmonės darbuotojų viešojo kalbėjimo kompetencijos, o ne tik atskirų žmonių, tad po mokymų visi kalba „ta pačia kalba“.

Mokymų dalyviai gauna gilias viešojo kalbėjimo žinias ir įgūdžių lavinimo praktikas, nes mokymus veda skirtingų kompetencijų lektorių komanda (aktoriai, psichologai, viešojo kalbėjimo, balso valdymo specialistai).

Susipažįstama giliau su įmonės veikla, nes atliekant praktines užduotis, viešųjų kalbų temos siejamos su įmonės veikla.

Mokymų laikas derinamas atsižvelgiant į konkrečias kliento galimybes, esant poreikiui dirbama po pusę dienos ar kitu suderintu grafiku.


Susisiekime dėl mokymų

SU MUMIS MOKOSI


Kalbėkime laisvai, įdomiai, užtikrintai!
Cart

View cart