SKAIDRIŲ MEISTRIŠKUMO DIRBTUVĖS


LEKTORIUS

Komunikacijos specialistas Andrius Ivanovas

 

MOKYMŲ TIKSLAS 

Suteikti žinias ir tvirtus įgūdžius greitai rengti meistriškas vaizdines priemones padedančias efektyviai perteikti žinią ir kurti vaizdines istorijas prikaustančias auditorijos dėmesį


(I) Modulis. Teorija. Ne viskas yra skaidrė, kas rodoma kaip skaidrė.

Pirmas modulis yra skirtas įsigilinti į fundamentalias žinias apie vaizdines priemones. Sužinosime, koks yra esminis ryšys tarp formos ir funkcijos. Susipažinsime su informacijos suvokimo psichologija ir auditorijos dėmesio valdymo principais. Gilinsimės į tai, kokios taisyklės galioja tekstui, vaizdinei informacijai, animacijoms skaidrėse. Tips‘ai skaidrių kūrimui. Sužinosime, kaip kuriamos vaizdinės istorijos, prikaustančios auditorijos dėmesį.

(II) Modulis. Praktika. Įgūdžiai greitesniam skaidrių kūrimui

Mokysimės skirtingų technikų, kurios pagreitina taisyklingų skaidrių darymą. Šioje dalyje apžvelgsime bazinius veiksmus ir mažai žinomas subtilybes, kurios praverčia kuriant skaidres. Tarp jų bus darbas su vaizdais, tekstais, animacijomis, diagramomis. Kartais užtenka vienos funkcijos, kurią žinodamas sutaupai 30 min. darbo.

(III) Modulis. Praktika. Skaidrių kūrimas

Trečioje mokymų dalyje žengiame į kūrimo etapą. Čia apsijungia pirmoje pakopoje gauta teorija apie efektyvių skaidrių bruožus su antros pakopos bazinių funkcijų išmanymu. Dabar tai galima panaudoti kuriant paveikias vaizdines priemones. Mokymų metu pereisime tris pakopas: skaidrių taisymą, skaidrių kūrimą pagal pateiktą vaizdinę užduotį ir galiausiai skaidrės kūrimą nuo nulio.

(IV) Modulis. Praktika. Infografikų kūrimas

Ketvirta mokymų dalis skirta įvaldyti gebėjimą konvertuoti tekstinę, skaitinę informaciją į vaizdą. Gilinsimės į skirtingas infografikų rūšis. Pamatysime, kaip atsirinkti, kada kurią pasirinkti. Atrasime, kiek egzistuoja skirtingų būdų perteikti tą pačią informaciją. Mokysimės infografikų kūrimo nuoseklumo, elementų parinkimo ir vizualinių istorijų kūrimo.Gebėsime kurti vaizdines istorijas prikaustančias auditorijos dėmesį

 

Gebėsime meistriškai rengti akį traukiančias skaidres

 

Gebėsime taikyti skirtingas technikas pagreitinančias ir palengvinančias skaidrių kūrimą

 

Gebėsime taikyti esmines skaidrių kūrimo funkcijas, taupančias laiką

 

Gebėsime konvertuoti tekstinę, skaitinę informaciją į vaizdą

 

Gebėsime taikyti skirtingas infografikų rūšis, žinosime, kurią pasirinkti


SUSISIEKTI


Kalbėkime laisvai, įdomiai, užtikrintai!
Cart

View cart